Związek Harcerstwa Polskiego Chorągiew Kielecka realizuje projekty dofinansowane z Funduszy Europejskich


Świętokrzyska Sieć
Świetlic Podwórkowych

Latająca Akademia
Edukacji Cyfrowej



Menu

  • Archiwum aktualności

WSPIERAJĄ NAS







GALERIA ZDJĘĆ






~ REKLAMA ~


Archiwum

Sierpień 2012

Zapytanie Ofertowe

2012-08-16 12:33 przez Michał Miernik

Komenda ZHP Chorągwi Kieleckiej przedstawia zapytanie ofertowe dotyczące świadczenia usług z zakresu medycyny pracy
 
Szczegóły zapytania do pobrania TUTAJ

Oferty należy składać do dnia 31 sierpnia 2012 r do godziny 16:00 na adres: kielecka@zhp.pl

 

Skarbnik ZHP Chorągwi Kieleckiej
phm. Grzegorz Pietrala 

Protokół z posiedzenia jury z przesłuchań muzycznych 39 HFKMS Kielce 2012 w dniu 16.07.2012

2012-08-14 14:24 przez Michał Miernik

Zespoły wokalne do 12 lat:

Złota Jodła: Zespół wokalny „Rodnye Napevy” z Wołgogradu (Rosja)

Srebrna Jodła: 11.8 WGZ „Szalone Dzieciaki” z Wrocławia

Brązowa Jodła: Dziecięcy Zespół Wokalny „Svetlachok” z Baranowicz (Białoruś)

 

Zespoły wokalne 13-16 lat:

Złota Jodła: „Chichoty” z Bielin

Srebrna Jodła: Teatr Pieśni Estradowej i Tanecznej „Chvilinka” z Mińska (Białoruś)

Brązowa Jodła: Duet „Kran” z Daleszyc

Wyróżnienie: Zespół „Same Gwiazdy” ze Starobielska (Białoruś)

 

Zespoły wokalne 17-25 lat:

Złota Jodła: „Meritum” z Leżajska

 

Chóry:

Złota Jodła: Młodzieżowy Chór „Raduga” z Baranowicz (Białoruś)

 

Kategoria instrumentalna:

Złota Jodła: Zespół instrumentalny  „Rodnye Napevy” z Wołgogradu (Rosja)

Srebrna Jodła: Piotr Vorobiov – bajan (harmoszka) z Wołgogradu

Brązowa Jodła: Mark Drobnych z Użgorodu (Ukraina)- saksofon

Wyróżnienie: Emanuel Kowalski – /gitara elektryczna/ ze Strzelec Opolskich

 

W kategorii solistów do 10 lat:

Złota Jodła: Chojcan Wiktoria z Wrocławia

Srebrna Jodła: Nakonieczna Zuzanna z Wrocławia

Brązowa Jodła: Święcka Michalina z Wrocławia

 

W kategorii solistów 11-13 lat:

Złota Jodła: Markiewicz Hanna ze Złotoryi

Srebrna Jodła: Bojczuk Michał ze Skarżyska

Brązowa Jodła: Maslikova Anna z Mińska /Białoruś/

Wyróżnienie: Kanclerz Kornelia z Daleszyc

 

W kategorii solistów 14-16 lat:

Złota Jodła: Shumskaya Ekaterina z Mińska /Białoruś/

Srebrna Jodła: Pastuszka Kinga z Ostrowca Świętokrzyskiego

Brązowa Jodła: Jureńczyk Roksana z Gorzkowic

Wyróżnienie: Skraba Marta z Nowego Targu

 

W kategorii solistów 17-25 lat:

Złota Jodła: Kuśnieruk Iga Ewa z Kamienia Pomorskiego

Srebrna Jodła: Gadzina Natalia ze Złocieńca

Brązowa Jodła: Soloviova Maria z Mińska /Białoruś/

Brązowa Jodła: Maleńczuk Mateusz ze Świerzawy

 

W kategorii Jodły Harcerskiej – soliści:

Złota Jodła: Zofia Sydor z Krakowa

Srebrna Jodła: Magda Panek z Nowego Targu

Brązowa Jodła: Matylda Tracz z Sarnówka

Wyróżnienie: Paulina Ciechanowska z Chmielnika

 

W kategorii Jodły Harcerskiej – zespoły:

Złota Jodła: Zespół Wokalny MERITUM z Leżajska

Srebrna Jodła: 11.8 WGZ SZALONE DZIECIAKI z Wrocławia

Brązowa Jodła: Duet: Kornelia i Klaudiusz Kanclerz z Daleszyc

Wyróżnienie: Zespół wokalny WYBRANIECCY z Daleszyc

 

W kategorii: Zespoły prezentujące folklor polski – zespoły pieśni i tańca:
– Brązowa Jodła Zespół Pieśni i Tańca „Kalina” z Domaniewic  

 

W kategorii: Zespoły prezentujące folklor polski – zespoły regionalne:
Brązowa Jodła - Zespół „Świętokrzyskie Diabliki”

W kategorii: Zespoły prezentujące folklor innych narodów – państw – zespoły pieśni i tańca:
Zespół Folklorystyczny „Batajnica” z Belgradu (Serbia) – Złota Jodła
Narodowy Zespół Taneczny Kazachstanu „Aliya Guli” z Aktobe (Kazachstan) – Srebrna Jodła
Wzorcowy Zespół Tańca „Tanc-Kłass” z Wołgogradu (Rosja) – Brązowa Jodła
Wzorcowy Zespół Taneczny „Barvinok” z Odessy (Ukraina) – Brązowa Jodła
Wyróżnienie - Zespół Tańca Ludowego „Gyunay” z Baku (Azerbejdżan)
Wyróżnienie - Zespół Folklorystyczny Romski „Złote Dzieci” ze Strzelec Opolskich  

 

W kategorii: zespoły teatralne

Złota Jodła: Zespół Teatralny „MOKLANDIA” z Rudy Śląskiej

Brązowa Jodła: Dziecięcy Teatr „GYUNAJ” z Baku /Azejberdżan/ Brązowa Jodła: Młodziezowy Teatr „GYUNAJ” z Baku /Azejberdżan/

 

W kategorii: Zespoły prezentujące folklor innych narodów – państw – zespoły regionalne:
Złota Jodła - Wzorcowy Zespół Tańca „Kruuga” z Pietrozawodska (Rosja – Karelia)

 

Srebrna Jodła Teatr Tańca „Free Star-1” z Criuleni (Mołdawia)

 

KATEGORIA:  Piosenka i taniec

 

Grupa wiekowa do 12 lat:

ZŁOTA JODŁA – Zespół Artystyczny BUZIAKI z Gorzowa Wlkp

 

KATEGORIA:  inne formy taneczne

 

 Grupa wiekowa do 12 lat:

BRAZOWA JODŁA – Zespół Tańca Nowoczesnego SZALONE MAŁOLATY z Brzeszcz

BRAZOWA JODŁA – Zespół Taneczny KRYSZTAŁKI z Daleszyc

SREBRNA JODŁA – Zespół Taneczny AEROBIK z Piotrkowa Trybunalskiego

 

Grupa wiekowa 13-16 lat:

WYRÓŻNIENIE – Zespół Taneczny LARKS z Międzychodu

BRĄZOWA JODŁA  - Zespół Taneczny KIKI DANCE z Łodzi

ZŁOTA JODŁA – Rewia Dziecięco-Młodzieżowa  DINO z Andrychowa

ZŁOTA JODŁA – Zespół Taneczny DA CAPO AL FINE z Władysławowa

 

KATEGORIA: inscenizacja i miniatura taneczna

 

Grupa wiekowa do 12 lat :

BRĄZOWA JODŁA  - Zespół Tańca Nowoczesnego RAZ DWA TRZY z Chełmu Śląskiego

SREBRNA JODŁA  - Zespół Taneczny BALBINKI z Legnicy

SREBRNA JODŁA – Miniatura Taneczna KONTRA MINI 2 z Gorzowa Wlkp 

 

 

Grupa wiekowa 13-16 lat:

SREBRNA JODŁA  - Inscenizacja Taneczna BĘC z Lubiąża

ZŁOTA JODŁA  - Zespół Taneczny KORALIK z Przemyśla

 

KATEGORIA: taniec współczesny

Grupa wiekowa 17-25 lat:

SREBRNEJ JODŁY  - Zespół Tańca PARADOKS ze Strzelec Krajeńskich

ZŁOTA JODŁA  - Inne Formy Taneczne KONTRA MINI 1 z Gorzowa Wielkopolskiego

 

KATEGORIA: taniec nowoczesny: 

 

Grupa do 12 lat:

BRĄZOWA JODŁA –Zespół Taneczny SWING ze Szczecina

SREBRNA JODŁA  - Zespół Taneczny BACCARA JUNIOR z Wejherowa

 

Grupa wiekowa 13-16 lat:

BRĄZOWA JODŁA  - Zespół Taneczny IMPULS z Polic

SREBRNA JODŁA  - Zespół Tańca Nowoczesnego MOZAIKA z Przemkowa

 

ZESPOŁY ZAGRANICZNE:

 

KATEGORIA:  inne formy taneczne

 

 Grupa wiekowa do 12 lat:

WYRÓŻNIENIE – Zespół Taneczny RYTMY WIEKU z Kiszyniowa /Mołdawia/

BRAZOWA JODŁA – Wzorcowy Zespół Artystyczny CHVILINKA z Mińska /Białoruś/

ZŁOTA JODŁA – Choreograficzny Zespół  RYTM-BALET z Krasnodaru /Rosja/

 

Grupa wiekowa 13-16 lat:

ZŁOTA JODŁA – Choreograficzny Zespół  RYTM-BALET z Krasnodaru /Rosja/

 

Grupa wiekowa 17-25 lat:

ZŁOTA JODŁA – Studio Tańca FANTEZJA z Kiszyniowa /Mołdawia/

 

 

KATEGORIA: inscenizacja i miniatura taneczna

 

Grupa wiekowa do 12 lat :

BRĄZOWA JODŁA  - Dziecięcy Teatr Tańca FREE STAR z Criuleni /Mołdawia/

BRĄZOWA JODŁA – Zespół Taneczny JAROVICA z Krasnodaru /Rosja/

ZŁOTA JODŁA  - Zespół Taneczny DANCE CLUB z Lwowa

 

Grupa wiekowa 13-16 lat:

ZŁOTA JODŁA  - Choreograficzny Zespół  DANCE-FOLIA z Krasnodaru /Rosja/

 

KATEGORIA: taniec współczesny

 

Grupa do 12 lat:

SREBRNA JODŁA  - Wzorcowy Zespół Tańca TANC-KŁASS z Wołgogradu /Rosja/

SREBRNA JODŁA  - Zasłużony Zespół Tańca CIRESARUL z Kiszyniowa /Mołdawia/

ZŁOTA JODŁA – SIURPRIZ z Sankt - Petersburga /Rosja/

 

Grupa wiekowa 13-16 lat:

BRĄZOWA JODŁA  - Dziecięcy Zespół Artystyczny ALIANS z Bendery /Mołdawia/

BRĄZOWA JODŁA  - Zasłużony Zespół Tańca CIRESARUL z Kiszyniowa /Mołdawia/

ZŁOTA JODŁA  - Zespół Taneczny DANCE CLUB z Lwowa

 

W kategorii: zespoły prezentujące folklor innych narodów – państw – zespoły pieśni i tańca:

 

      JURY po obejrzeniu prezentacji scenicznych dodatkowej, pozaregulaminowej kategorii solistów postanowiło przyznać:

 

WYRÓŻNIENIA:

1.  ANASTAZJA FOKINA – Zespół RYTM-BALET

2.  JEGOR SZVEDOV –  Zespół RYTM-BALET

3.  IWAN PIEDYCZ – Zespół RYTM-BALET

4.  VLADIMIR KARPOV – Zespół RYTM-BALET

5.  LEJLA JUSUBOVA – Zespół GIUNAJ

6.  POLINA ŻUKOVA –Zespół RYTM-BALET

7.  DARIA SEROVA –  Zespół  DANS FOLIA

8.  NATALIJA CZERNIKOVA – Zespół RYTM-BALET

 

DYPLOMY ZA UDZIAŁ:

1.  MAMIEDOVA SABINA – Zespół GIUNAJ

2.  ZUBENKO ALENA - Zespół RYTM-BALET

3.  JEKATERINA KREMIENCO – Zespół JAROVICA

4.  LIDIA GROSBAH – Zespół JAROWICA

5.  ANASTAZJA DEMIENTIEVA – Zespół RYTM-BALET

 

 

PRZECHODNIĄ NAGRODĘ SPECJALNĄ IM. ZBIGNIEWA SKRZECZKI

za poszukiwanie tematu prezentacji scenicznych, przepiękne i staranne w każdym szczególe dekoracje do swoich układów tanecznych, kulturę  i zaangażowanie w czasie warsztatów,  oraz niezwykłą życzliwość instruktorów na rzecz budowania dobrego wizerunku Festiwalu

 

konsultanci zespołów tanecznych postanowili przyznać

Zespołowi Tanecznemu BALBINKI z Legnicy

 

W kategorii Jodły Wychowawczej:

Złota Jodła Wychowawcza: Zespół Teatralny „MOKLANDIA” 

Srebrna Jodła Wychowawcza: Zespół Taneczny SWING ze Szczecina

Brązowa Jodła Wychowawcza: 11.8 WGZ „Szalone Dzieciaki” z Wrocławia

Główny księgowy

2012-08-10 11:44 przez Michał Miernik

ZHP Chorągiew Kielecka im. S. Żeromskiego – organizacja pozarządowa OPP
poszukuje kandydata lub kandydatki na stanowisko:
Główna księgowa / Główny księgowy

 

Miejsce pracy: Kielce – Białogon, ul. Pańska 1A

 Opis stanowiska:

 Zakres obowiązków:

  • prowadzenie ksiąg rachunkowych organizacji,
  • nadzór merytoryczny i organizacyjny nad sprawami księgowości,
  • przygotowanie deklaracji podatkowych i sprawozdań (US/ZUS) oraz współpraca z tymi organami w razie prowadzonych kontroli, naliczanie list płac,
  • przygotowywanie sprawozdań finansowych, w tym z działalności pożytku publicznego,
  • kierowanie i bieżący nadzór nad pracą Wydziału Finansowo – Księgowego stowarzyszenia,
  • współpraca ze Skarbnikiem ZHP Chorągwi Kieleckiej w zakresie zarządzania majątkiem stowarzyszenia,
  • współpraca z audytem.

Wymagania:

  • minimum 3 letnie doświadczenie na stanowisku Samodzielnego Księgowego,
  • znajomość ustawy o rachunkowości oraz ustaw podatkowych CIT/VAT/PIT/OP,
  • znajomość aktualnych regulacji ZUS i prawa pracy,
  • praktyczna znajomość zagadnień rachunkowości zarządczej, umiejętność opracowywania analiz finansowych na potrzeby zarządu,
  • zdolności analityczne i planistyczne, systematyczność i konsekwencja w działaniu,
  • dobra i praktyczna znajomość jednego z czołowych systemów fk, mile widziana znajomość programu LeftHand
  • dobra znajomość pakietu Office,
  • mile widziane doświadczenie w pracy w organizacjach pozarządowych.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę,
  • Ciekawą i rozwijającą pracę.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wraz z listem motywacyjnym na adres kielecka@zhp.pl

Do dnia 27 sierpnia 2012 r. do godziny 16:00

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

 Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych

zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia

29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Dodatkowe informacje pod numerem telefonu
ZHP CHORĄGIEW KIELECKA

/41/  344  65  55  lub  502 078  328