Związek Harcerstwa Polskiego Chorągiew Kielecka realizuje projekty dofinansowane z Funduszy Europejskich


Świętokrzyska Sieć
Świetlic Podwórkowych

Latająca Akademia
Edukacji CyfrowejMenu

  • Archiwum aktualności

WSPIERAJĄ NASGALERIA ZDJĘĆ


~ REKLAMA ~


Archiwum

Sierpień 2015

ROTA 2015 - Lista zakwalifikowanych patroli

2015-08-18 10:09 przez Jan Daranowski

Z przyjemnością przestawiamy Wam listę patroli, które zostały zakwalifikowane na Manewry ROTA 2015.

Ze względu  na dużą ilość chętnych z jednego hufca, niestety nie wszystkie patrole zostały zakwalifikowane w pierwszej turze zgłoszeń.  O kwalifikacji do udziału w Manewrach decydowała kolejność zgłoszenia patrolu.

Grupy oznaczone w tabeli na kolor zielony to tzw. lista rezerwowa. Oznacza to, że jeśli w drugiej turze zgłoszeń nie pojawią się chętni z innych hufców, zostaną oni zakwalifikowani do udziału w Manewrach.

Przypominamy o obowiązku dostarczenia sprawozdania z realizacji zadania. Możecie je przesyłać na adres: manewry@kielecka.zhp.pl

 

Manewry ROTA 2015

2015-08-14 13:27 przez Jan Daranowski

Już w dniach 4-6 września spotkamy się po wakacyjnej przerwie podczas Manewrów ROTA 2015! Ich trzecia edycja odbędzie się w Harcerskim Ośrodku Obozowym „Lubianka” w Starachowicach.

Pierwszy etap zgłoszeń już za nami! Zainteresowani zapewnez niecierpliwością oczekują dnia 15 sierpnia, kiedy to poznamy listę zakwalifikowanych patroli. Natomiast Ci, którzy nie zdążyli, mogą mieć nadzieję na szczęście w drugim etapie zgłoszeń, który ruszy 20 sierpnia. Radzimy nie przegapić tej daty, bowiem Manewry to wydarzenie jedyne w swoim rodzaju.

O wszystkim, co będzie działo się w pierwszy weekend września nad zalewem Lubianka, informujemy na bieżąco na stronie wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/1009911042374818

A będzie się działo! Już teraz spodziewamy się ogromnych emocji,zaciętej, lecz zdrowej rywalizacji i wielu niezapomnianych wspomnień. Do zobaczenia niebawem!

Kontakt: manewry@kielecka.zhp.pl
Więcej informacji na: http://manewry.kielecka.zhp.pl