Związek Harcerstwa Polskiego Chorągiew Kielecka realizuje projekty dofinansowane z Funduszy Europejskich


Świętokrzyska Sieć
Świetlic Podwórkowych

Latająca Akademia
Edukacji CyfrowejMenu

  • Archiwum aktualności

WSPIERAJĄ NASGALERIA ZDJĘĆ


~ REKLAMA ~


Archiwum

Styczeń 2016

II edycja Kursu Kadry Kształcącej „Szkoła Latania”

2016-01-22 16:01 przez Jan Daranowski

Zapraszamy na II edycję Kursu Kadry Kształcącej „Szkoła Latania”

Kształcenie jest jednym z najważniejszych obszarów zapewniających rozwój harcerskich środowisk. Dzięki ciągłemu rozwijaniu się i dokształcaniu, możemy nadążyć za niezwykle szybko zmieniającą się rzeczywistością.

Drodzy instruktorzy. Proponujemy Wam nową, zupełnie odmienioną formę Kursu Kadry Kształcącej, na którym zaznacie „Uczenia w działaniu” przez naprawdę duże „U”.

Wszystkie niezbędne informacje w załączniku.

Zapraszamy do Szkoły Latania!!!

Newsletter styczeń 2016

2016-01-11 09:29 przez Jan Daranowski

Druhny i Druhowie, Witamy Was wszystkich w Nowym Roku 2016! Życząc Wszystkiego Najlepszego przesyłamy jeszcze cieplutkie wydanie styczniowego newslettera ZHP Chorągwi Kieleckiej. Przyjemnej lektury!


Jeden procent – tysiące możliwości!

2016-01-07 09:58 przez Jan Daranowski

Już od ponad stu lat harcerscy instruktorzy bezinteresownie podejmują jedno z najważniejszych zadań, które wyznacza nam troska o dobro naszego kraju. Tym zadaniem jest wychowanie kolejnego pokolenia obywateli Polski!

Statut Związku Harcerstwa Polskiego streszcza to następująco:

"Misją ZHP jest wychowywanie młodego człowieka, czyli wspieranie go we wszechstronnym rozwoju i kształtowaniu charakteru przez stawianie wyzwań."

To nie jest "jednorazowa akcja" - tysiące wolontariuszy w całej Polsce pracuje przez cały rok. Tydzień w tydzień, miesiąc w miesiąc. Na terenie Chorągwi Kieleckiej ZHP (odpowiada on mniej więcej obszarowi województwa świętokrzyskiego) również pracują dziesiątki instruktorów, opiekując się setkami harcerzy, harcerek i zuchów.

Wesprzyj nas! Dla Ciebie to 1 procent - dla nas to tysiące możliwości i realne wsparcie skutecznych działań na rzecz dzieci i młodzieży! 1 procent - tysiące możliwości!

1procent.kielecka.zhp.pl